Aylık arşivler: Aralık 2014

Petek Temizliği

Peteklerinizi temizletmek tamamen kendi menfeatiniz icabıdır,doğalgaz faturanız yüksek gelmesine rağmen ısınamıyorsanız,peteklerinizin üstü ısınıyor altı ısınmıyorsa, evde battaniye ile oturmak istemiyorsanız bizi arayı, özel makina ve kimyasallar ile evinizin hiç bir yerini kirletmeden pisletmeden temizleyelim sizlere %25,30 lara varan yakıtta tasarruf sağlayalım
Petek Temizliği yaşam alanınızın ısısını artırarak size daha sıcak bir yaşam alanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra enerji tüketimini azaltarak kombinizi daha uzun yıllar kullanmanızı sağlar. Petek Temizliği, ileri teknolojiye sahip ekipmanlarımız sayesinde kapalı devre olarak yapılmaktadır. Özellikle 3-4 yılda bir mutlaka petek temizliği yaptırmalısınız. Faturalarınızdaki düşüşün sizde farkına varacaksınız.

Petek Temizleme konusunda uzman firma İzmir Tesisat‘ın sizlere daha geniş içerik sunabilmek adına hazırladığı web sitesine hoş geldiniz.

Firmamız 1989 yılından bu yana tesisat sektöründe faaliyet göstermektedir. Tesisat sektöründeki en köklü firmalardandır. Baba mesleği olan tesisatçılığa son teknolojik ekipmanlarımız ve internet girişimlerimiz sayesinde yeni bir soluk kattık. İzmir Tesisat sizlerede en doğru çözümleri üretecektir. Petek Temizliği konusunda uzman personel, ithal ekipmanlar ve kaliteli kimyasalar tercih ediyoruz. Petek temizliği peteklerdeki ve sistemdeki suyu değiştirmek değildir.

İzmir Tesisat Petek Temizliği uygulama aşamaları;

Kapalı devre sistemlerinize dahil ettiğimiz tesisat temizleme cihazımızla önce tesisatınızın içindeki suyu boşaltıyoruz. Ardından temiz suyu devreye pompalıyoruz. Ardından bu suyuda tahliye ederek TSE onaylı kimyasalımızı devreye pompalayarak peteklerin içindeki kireç ve kurumların çözülmesi için beklemeye başlıyoruz. Bu süre zarfında ekibimiz kombinizdeki temizliği gerçekleştiriyor ve petek havalarını alıyor.  Kimyasalı tesisatınızdan tahliye ediyoruz. Ardından tekrar temiz su ile durulama işlemini yapıyoruz. Tekrar tesisatda bulunan suyu temizliyor ve sistemi devreye alıyoruz. Peteklere pompalanan sıcak suyun petekleri ısıtmasını bekliyoruz. Tüm peteklerin kontrolü yapılıp sistemin sıcaklık kontrolerini makinalarımızla yapıp başka bir arzunuz olup olmadığı sorularak işlem tamamlanmış oluyor.

Not: 120 Metre kare bir ev için petek temizliği süresi minimum 2 saat sürmektedir.

Petek Temizliğinde lider firma İzmir Tesisat

Petek Temizliği yaşam alanınızın ısısını artırarak size daha sıcak bir yaşam alanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra enerji tüketimini azaltarak kombinizi daha uzun yıllar kullanmanızı sağlar. Petek Temizliği, ileri teknolojiye sahip ekipmanlarımız sayesinde kapalı devre olarak yapılmaktadır. Özellikle 10 yılda bir mutlaka petek temizliği yaptırmalısınız. Faturalarınızdaki düşüşün sizde farkına varacaksınız.